Reklama
Reklama

Produkty od kultowej marki Champion w Biedronce! Ceny zaczynają się od 49,99 zł

Biedronka z tygodnia na tydzień coraz bardziej zaskakuje swoich klientów. W nowej gazetce promocyjnej poinformowała, że w sprzedaży pojawiły się produkty od legendarnej marki Champion. Co konkretnie można kupić?

Champion w Biedronce. Jakie produkty pojawiły się w sprzedaży?

Produkty od topowych marek coraz częściej trafiają do sklepów sieci Biedronka. W tym tygodniu klienci będą mogli kupić produkty od legendarnej firmy Champion, która cieszy się dużą popularnością w naszym kraju. Ponadto artykuły są oferowane w naprawdę niskich cenach.

Największym hitem są plecaki Champion, które są jednokomorowe, mają kieszeń z przodu i dodatkowe kieszonki wewnątrz oraz co ważne, regulowane szelki. Plecaki wyglądają naprawdę modnie, ponadto mogą się świetnie sprawdzić podczas różnych wycieczek i wyjazdów wakacyjnych. Koszt za jeden wynosi tylko 99 zł.

Ponadto w sklepach sieci Biedronka pojawiły się modne czapki z daszkiem Champion. Przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Czapki ochronią nas przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym i mogą stanowić świetny dodatek do różnych letnich stylizacji. Za jedną zapłacimy 49,99 zł.

Do kiedy plecaki i czapki Champion będą w sprzedaży?

Mamy dobrą wiadomość. Plecaki i czapki Champion będą w sprzedaży przez niemal dwa tygodnie. Oferta promocyjna zakończy się dopiero w sobotę 13 lipca. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że te rzeczy mogą szybko zniknąć z wielu sklepów sieci Biedronka ze względu na duże zainteresowanie.

Co ważne, plecaki i czapki Champion nie są dostępne w sklepie internetowym Biedronka Home.

Zobacz też:

Nowa dostawa perfum do prania Eden w Biedronce! Do wyboru mamy, aż 4 zapachy

Legendarne klapki Kubota wracają do Biedronki. Odkryj nowe wakacyjne wzory!

Atrakcyjna promocja na syropy SodaStream w Kauflandzie! Czy wiesz, jak ich używać? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Biedronka | plecaki