Reklama
Reklama

Czy byłeś w drogerii Biedronki? Jedyny taki sklep w Polsce!

Odkryj nową odsłonę Biedronki! Zobacz jedyną w Polsce drogerię Biedronki, oferującą szeroki wybór kosmetyków i artykułów chemicznych w nowoczesnym, odnowionym wnętrzu. Czy już odwiedziłeś to wyjątkowe miejsce? Jeśli nie, dowiedz się gdzie ją znaleźć! 

Gdy piszę "drogeria Biedronki", wcale nie mam na myśli drogerii Hebe, która również należy do Jeronimo Martins. Chodzi mi o jedyny taki sklep w Polsce, w którym znajdziemy tylko produkty chemiczno-gospodarcze. Czy byłeś już w tej Biedronce? Wiesz, gdzie się znajduje? Jeśli nie, czytaj dalej! 

Jedyna taka Biedronka w Polsce!

W Kołobrzegu, przy alei I Armii Wojska Polskiego odbył się niezwykły projekt modernizacyjny. Remont miał na celu dostosowanie placówki do nowego standardu 3.0, który jest obecnie wdrażany w sieci. Co się zmieniło? Sklep zyskał nowoczesny i przestronny wygląd, który jest efektem wprowadzenia nowych systemów regałów i półek. W sklepie można teraz kupić świeżo wypiekane pieczywo oraz cieszyć oczy nową, bardziej przemyślaną strefą warzywno-owocową z nowoczesnymi lodówkami.

Jednak prawdziwą nowością, która wyróżnia ten sklep na tle innych, jest osobna "Biedronkowa Drogeria". Zlokalizowana jest ona na parterze budynku, dokładnie pod głównym sklepem z ofertą spożywczą. To nie tylko zwykła drogeria - to prawdziwy raj dla miłośników kosmetyków i nie tylko z Biedronki. Z osobnym wejściem, sklep oferuje szeroki asortyment kosmetyków oraz artykułów chemicznych. Dla wygody klientów drogeria wyposażona została w jedną tradycyjną kasę oraz dwie kasy samoobsługowe, co znacznie przyspiesza zakupy.

Co ciekawe, wcześniej w tym znajdował się Outlet Biedronki. Choć drogeria Biedronki brzmi intrygująco i bardzo atrakcyjnie, lokalni mieszkańcy nie są zachwyceni. Po zmianie w Internecie krąży wiele opinii, że to duży błąd. W Kołobrzegu jest od groma różnych drogerii, a outlet Biedronki był jedyny w swoim rodzaju. 

Zobacz też:

Lidl znowu na Pol'and'Rock Festival! Co znajdziemy w festiwalowym dyskoncie?

Paluszki Beskidzkie znikają z półek! Akcja wsparcia dla producenta po pożarze

W Lidlu zrobisz zakupy i poszerzysz horyzonty! Ulubione gazety i magazyny teraz na wyciągnięcie ręki!  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Biedronka | drogeria | Nowy sklep | kosmetyki | promocje