Reklama
Reklama

Jak wywołać zdjęcia w Rossmannie? Jest to bardzo proste!

Rossmann pozwala wywołać zdjęcia na kilka sposobów. Z pomocą drogerii możesz stworzyć pamiątkowych album dla siebie lub najbliższych. Jeśli właśnie o tym myślisz, zobacz, co możesz zrobić! Fotokioski są naprawdę proste w obsłudze, a efekt usługi profesjonalny!

Jak wywołać zdjęcia w Rossmannie? Oto kilka sprawdzonych sposobów!

Myślisz o wywoływaniu zdjęć w Rossmannie? Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zachować w pamięci wyjątkowe wspomnienia. Jest to też świetny sposób by podarować swoim bliskim coś wyjątkowego. Spersonalizowane albumy czy kalendarze cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego! Takie upominki są unikatowe, budzą wspomnienia i wywołują uśmiech na twarzy obdarowanego. Z usługi drogerii możesz skorzystać na kilka sposobów. Pierwszą myślą zwykle jest odwiedzenie placówki stacjonarnej i podejście do automatu Cewe. To bardzo dobry pomysł, zdjęcia można zgrać, podłączając smartfon kablem bezpośrednio do fotobudki. Wystarczy wybrać, to co chcemy i rozpocząć drukowanie. Są jeszcze inne sposoby.

Poza wywoływaniem zdjęć w Rossmannie, możesz wybrać następujące metody:

  • Aplikacja CEWE Fotoświat: należy przesłać zdjęcia z aplikacji prosto do fotokiosku, następnie na miejscu wystarczy zeskanować kod QR i rozpocznie się drukowanie. Działa zarówno na IOS, jak i Android. Wewnątrz aplikacji da się też tworzyć projekty fotograficzne.

  • Zamówienie zdjęć online przez stronę internetową: https://www.fotouslugi.pl/zdjecia/cewe-zdjecia-natychmiastowe.html. Wystarczy przygotować wszystko w smartfonie lub telefonie. Drukowanie zdjęć będzie można rozpocząć, 30 minut po tym, jak je prześlemy. Na stronie Rossmanna widoczny jest czerwony baner: "Zamów teraz". Dostaniesz się do niego, klikając zakładkę Foto na stronie głównej sieci.

Za wszelkie usługi da się zapłacić kartą, ale również dzięki Blik, PayU, przelewem czy Master Card.

Chociaż Rossmann to przede wszystkim znana sieć drogerii, to jednak warto wiedzieć, iż posiada w swojej ofercie dodatkowe usługi. Możemy stworzyć m.in. fotoksążki, fotoobrazy, kartki, fotoplakaty, kalendarze, fotoprezenty i wiele innych.  Drogeria oferuje nam różne warianty zamówienia, np. fotokalendarz w kilku formatach (A4, A3 w poziomie lub pionie), fotoksiążka (A4 o wymiarach 30x30 lub 20x20 cm) i fotoalbum (wielkości do wyboru to 30x30, 20x20, 15x15 i 10x10 cm). Zdjęcia da się wywołać na profesjoanalnym papierze matowym lub z połyskiem.

Wydruk zdjęć nie jest skomplikowany - wystarczy zgrać je na płytę CD, pendrive, ale można także przesłać je bezpośrednio ze smartfonu do urządzenia drukującego. Drukowanie w Rossmann zdjęcia jest popularną opcją z której korzysta wiele klientów.

Tanie wywoływanie zdjęć w drogeriach Rossmann

W sklepach stacjonarnych sieci Rossmann można spotkać dwa fotokioski, a są to:

Cewe - wydruk zdjęć wymaga wcześniejszego połączenia się z fotokioskiem poprzez bezprzewodowy moduł Bluetooth, albo za pośrednictwem kabla. Następnie należy wybrać zdjęcia do wydruku i wykonywać kolejne polecenia wyświetlane na ekranie kiosku Cewe. Kolejnym krokiem jest odebranie zdjęć i rachunku, który jest do opłacenia w kasie sklepu.

Kodak - obsługa fotokiosku odbywa się za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Kodak Moments. Wydruk w sklepie jest możliwy po jej uruchomieniu, wybraniu zdjęć i dalszemu postępowaniu zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie kiosku. Odebrany rachunek należy opłacić w kasie Rossmann.

Wywoływanie zdjęcia z kliszy też w usługach Rossmmanna!

Cewe dla Rossmann oferuje również usługi analogowe. To świetna propozycja dla osób, które chcą chronić stare fotografie i wspomnienia. Z pomocą tej usługi można zabezpieczyć czarno-białe fotografie, a nawet klisze, w formie cyfrowej. Procedura jest bardzo prosta! Wystarczy przynieść do Rossmanna stare zdjęcia, klisze lub negatywy. Pracownicy zdigitalizują twoje wspomnienia i zostaną zapisane na płycie CD. Dzięki temu zabiegowi twoje zdjęcia możesz zapisać na komputerze, wydrukować ponownie czy stworzyć fotoksiążkę. W ofercie znajduje się również ponowne wydrukowanie zdjęć, na lepszym, kolorowym papierze. W Rossmannie nie tylko dasz nowe życie starym kliszom. Możesz również skopiować kasetę VHS na płytę DVD.  

Ile kosztuje wywołanie zdjęcia w Rossmanie?

Drukowanie w placówce Rossmann jest ograniczone jedynie do fotografii o mniejszych rozmiarach. Cena usługi jest dość atrakcyjna, gdyż koszt wydruku zdjęcia zaczyna się od 1,29 zł. Cena fotoksiążki zależy od jej obszerności - np. 26 stronicowa to wydatek rzędu 79,00 zł. Warto korzystać z promocji i programów lojalnościowych sieci Rossmann, dzięki którym można zaoszczędzić na oferowanych produktach i usługach.

Wywoływanie zdjęć w Rossmannie - czy warto?

Fotokioski są doskonałą alternatywą dla pozostałych metod wywoływania zdjęć. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwość obsługi, wygoda i szybkość z jaką działają. Cena wydruku jest atrakcyjna, a jego jakość zadowala większość klientów. Możliwość bezprzewodowego łączenia się z urządzeniem za pomocą smartfonu jest rozwiązaniem praktycznym i nowoczesnym. Cenionym rozwiązaniem jest również opcja składania zamówień przez internet z odbiorem zdjęć w sklepie stacjonarnym. Stosunek ceny do jakości jest bez wątpienia argumentem przemawiającym za korzystaniem z tej usługi oferowanej przez sieć Rossmann.

Zobacz też:

Wiele produktów zniknie ze sklepów! Znany producent żywności zbankrutował

Nadchodzi otwarcie najbardziej wyczekiwanej galerii handlowej! Wiadomo, kiedy rusza

Na premierę tego urządzenia czekają wszyscy! Producent nie ma dobrych wieści

INTERIA.PL