Reklama
Reklama

Olej za 1 zł w Biedronce! Promocja nie potrwa długo

Biedronka idzie w ślady Lidla i również oferuje promocję na olej. Można go teraz dostać za symboliczną złotówkę. Promocja nie potrwa jednak długo. Jakie warunki występują przy tej akcji zniżkowej?

Biedronka oferuje olej za 1 zł. Jakie są warunki promocji?

Biedronka tak samo jak Lidl, w nowej gazetce promocyjnej oferuje hitową promocję na popularny olej, który będzie można dostać za symboliczną złotówkę. Dzięki promocji klienci zaoszczędzą kilka złotych. Tego typu akcje zniżkowe nie pojawiają się zbyt często w sklepach, dlatego wydaje się, że w dyskontach Biedronki pojawią się tłumy.

Biedronka oferuje olej Wyborny 1 l w promocji: drugi tańszy produkt za 1 zł. Wystarczy wziąć do kasy 2 produkty, następnie zapłacimy za 1 droższy, a cena tańszego zostanie obniżona do 1 zł. Ile zaoszczędzimy dzięki rabatowi? Prawie 7 zł.

Udział w tej hitowej promocji biorą wszystkie rodzaje oleju Wybornego 1 l, zaliczają się do nich: słonecznikowy, rzepakowy i z oliwą z oliwek. 

Co ważne, limit dzienny na jednego klienta wynosi 6 butelek oleju (maks. 3 za 1 zł). Promocja przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla posiadaczy karty lojalnościowej Moja Biedronka lub aplikacji mobilnej Biedronka.

Olej za 1 zł w Biedronce. Termin promocji

Promocja na olej za 1 zł już jest dostępna we wszystkich sklepach sieci Biedronka na terenie naszego kraju. Akcja zniżkowa zakończy się w najbliższą sobotę 6 lipca. Przypominamy, że niedziela (7.07) jest niehandlowa. Biedronka oferuje też sporo innych ciekawych okazji cenowych na najbliższe dni. Szczegóły na ich temat można znaleźć w nowej gazetce.

Zobacz też:

Niepowtarzalna okazja na kolekcjonerskie figurki Funko POP! w Netto! Tak tanio dawno nie było!

Nowa dostawa perfum do prania Eden w Biedronce! Do wyboru mamy, aż 4 zapachy

Legendarne klapki Kubota wracają do Biedronki. Odkryj nowe wakacyjne wzory!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Biedronka | promocja