Reklama
Reklama

Namiot plażowy 50% taniej w Biedronce. Kosztuje niecałe 50 zł! Trwa letnia wyprzedaż

Namioty plażowe z roku na rok zyskują coraz większą popularność wśród konsumentów. Zaczęły się wakacje, dlatego sporo sklepów dodaje je do swoich ofert promocyjnych. Najciekawszą okazję cenową proponuje Biedronka. Rabat pozwoli zaoszczędzić 50 zł!

Namiot plażowy 50 zł taniej w Biedronce. Trwa letnia wyprzedaż

Trwa Mega Letnia Wyprzedaż w sklepie internetowym Biedronka Home. Klienci podczas obowiązywania tej oferty promocyjnej mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy na produktach z różnych kategorii. Przecenione zostały między innymi artykuły, które mogą się przydać na wakacyjnych wyjazdach. Najciekawsza okazja cenowa występuje przy namiocie plażowym.

Na polskich plażach z roku na rok widać coraz więcej namiotów plażowych, które są nieduże, ale świetnie chronią przed słońcem i mocnym wiatrem od morza. Ponadto dają większy komfort podczas odpoczynku. Widać, że na początku tych wakacji znowu cieszą się dużą popularnością.

W sklepie internetowym Biedronka Home dostępna jest teraz promocja na namiot plażowy, który błyskawicznie się rozkłada. Można go kupić 50% taniej. Aktualna cena wynosi jedynie 49,50 zł. Normalnie trzeba byłoby zapłacić 99 zł. Oznacza to, że klienci mogą zaoszczędzić 50 zł.

Naszą uwagę zwróciły też promocje na śpiwory, lodówki turystyczne i namioty campingowe. Na każdym z tych produktów można zaoszczędzić minimum kilkadziesiąt złotych.

Biedronka Home. Do kiedy potrwa letnia wyprzedaż?

W nowej gazetce promocyjnej sieci Biedronka znaleźliśmy informację, że Mega Letnia Wyprzedaż w sklepie internetowym Biedronka Home potrwa do 7 lipca. Czasu na zakupy jest naprawdę sporo, trzeba jednak wziąć pod uwagę, że niektóre produkty mogą się szybko wyprzedać.

Zobacz też:

Niepowtarzalna okazja na kolekcjonerskie figurki Funko POP! w Netto! Tak tanio dawno nie było!

Nowa dostawa perfum do prania Eden w Biedronce! Do wyboru mamy, aż 4 zapachy

Legendarne klapki Kubota wracają do Biedronki. Odkryj nowe wakacyjne wzory!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Biedronka Home | namiot | wakacje