Reklama
Reklama

Kultowe perfumy 54% taniej w Biedronce! To ostatni moment na skorzystanie z hitowej promocji

W sklepach sieci Biedronka znowu można kupić popularne perfumy znacznie taniej. Dzięki dużemu rabatowi zaoszczędzimy sporą kwotę na rozchwytywanych zapachach na sezon wakacyjny. Jakie konkretnie produkty zostały przecenione? Do kiedy potrwa okazja cenowa?

Biedronka oferuje perfumy Adidas o 54% taniej!

Perfumy Adidas dość często można kupić taniej w sklepach sieci Biedronka. W zeszłym tygodniu te produkty zostały objęte gratisową promocją. Nie spodziewaliśmy się, że tak szybko popularne wody perfumowane znowu zostaną objęte rabatem. W nowej gazetce pojawiła się hitowa okazja cenowa, która pozwoli trochę zaoszczędzić.

Biedronka przekazała klientom, że perfumy Adidas zostały objęte zniżką: drugi taniej 54% przy zakupie 2. Dzięki okazji cenowej koszt za 1 produkt przy zakupie 2 wynosi teraz jedynie 15,99 zł. Normalnie za 1 trzeba byłoby zapłacić 21,99 zł. Jak widać, promocja pozwoli naprawdę sporo zaoszczędzić.

Co ważne, promocja na wody perfumowane Adidas przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla posiadaczy karty lojalnościowej Moja Biedronka lub aplikacji mobilnej Biedronka. To warunek, który koniecznie trzeba spełnić. W przeciwnym razie rabat nie zostanie uznany przy kasie.

Naszą uwagę zwróciła też promocja na dezodoranty Dove. Przy tych kosmetykach występuje rabat: drugi taniej 56% przy zakupie 2. Ponadto w nowej gazetce sieci Biedronka można znaleźć jeszcze wiele więcej okazji cenowych na kosmetyki od topowych producentów.

Do kiedy potrwa promocja na perfumy Adidas?

Wody perfumowane Adidas w promocji będą dostępne niedługo. Okazja cenowa zakończy się w sobotę 6 lipca. Podejrzewamy, że w kolejnym tygodniu klienci znowu będą mogli liczyć na skorzystanie z jakiegoś rabatu na te perfumy. Oczywiście nie można brać tego za pewnik.

Zobacz też:

Niepowtarzalna okazja na kolekcjonerskie figurki Funko POP! w Netto! Tak tanio dawno nie było!

Nowa dostawa perfum do prania Eden w Biedronce! Do wyboru mamy, aż 4 zapachy

Legendarne klapki Kubota wracają do Biedronki. Odkryj nowe wakacyjne wzory!

INTERIA.PL