Reklama
Reklama

Kabanosy Tarczyński za 1 zł w Biedronce! Niewiarygodna promocja już ruszyła

Biedronka w nowej gazetce promocyjnej oferuje mnóstwo rabatów na podstawowe artykuły spożywcze. Największe wrażenie robi okazja cenowa przy popularnych kabanosach Tarczyński. Klienci mogą teraz uzyskać te produkty za symboliczną złotówkę. Poznaj warunki i termin akcji zniżkowej.

Biedronka oferuje kabanosy Tarczyński za 1 zł!

Biedronka przyzwyczaiła swoich klientów, że w każdej nowej gazetce promocyjnej mogą znaleźć hitowe promocje na podstawowe artykuły spożywcze. Niektóre rabaty pozwalają zaoszczędzić od kilku do nawet kilkunastu złotych. W tym tygodniu prawdopodobnie sporą popularnością będzie cieszyć się okazja cenowa na kabanosy Tarczyński.

W sklepach sieci Biedronka można już korzystać z promocji na wszystkie kabanosy Tarczyński z oferty. Przy tych produktach występuje rabat: drugi tańszy produkt za 1 zł. Wystarczy udać się do kasy z 2 artykułami, następnie zapłacimy całą kwotę za droższy, natomiast cena tańszego zostanie obniżona do symbolicznej złotówki. W ten sposób zaoszczędzisz kilka złotych.

Jakie jeszcze warunki występują przy tej promocji? Trzeba wiedzieć, że okazja cenowa przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla posiadaczy karty lojalnościowej Moja Biedronka lub aplikacji mobilnej Biedronka. Co ważne, limit dzienny wynosi 6 produktów (maks. 3 za 1 zł). Przy zakupie 6 artykułów zaoszczędzisz nawet kilkanaście złotych.

Naszą uwagę zwróciły jeszcze 3 inne promocje na podstawowe artykuły spożywcze: wszystkie makarony Pastani (2+1 gratis), olej rzepakowy Kujawski (drugi taniej 76% przy zakupie 2), wszystkie produkty Madero (drugi tańszy produkt 50% taniej).

Biedronka. Termin promocji na kabanosy Tarczyński

Kabanosy Tarczyński za 1 zł będzie można uzyskać prawie przez cały tydzień. Termin tej promocji zakończy się dopiero w sobotę 13 lipca. Co ważne, najbliższa niedziela jest niehandlowa. Więcej szczegółów na temat wszystkich wskazanych okazji cenowych można znaleźć w poniższej gazetce.

Zobacz też:

Niepowtarzalna okazja na kolekcjonerskie figurki Funko POP! w Netto! Tak tanio dawno nie było!

Nowa dostawa perfum do prania Eden w Biedronce! Do wyboru mamy, aż 4 zapachy

Legendarne klapki Kubota wracają do Biedronki. Odkryj nowe wakacyjne wzory!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: promocja | Biedronka