Reklama
Reklama

Furby znów na półkach! Magiczna zabawka na Dzień Dziecka! 

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, a Carrefour przygotował dla swoich najmłodszych klientów specjalną ofertę. Wśród różnorodnych propozycji prezentowych na Dzień Dziecka, na półkach sklepowych znów króluje kultowy hit z lat 90. – Furby w nowej, odnowionej wersji!

Już niedługo będziemy świętować Dzień Dziecka. Sklepy prześcigają się w ofertach zabawek i prezentów dla najmłodszych. W Carrefourze, obok tradycyjnych klocków LEGO, samochodzików i lalek Barbie, swoje miejsce znalazła również odnowiona wersja kultowej zabawki z lat 90. Mowa oczywiście o Furby! To doskonała okazja, by podzielić się ze swoim dzieckiem, swoimi wspomnieniami i doświadczeniami! 

Furby, czyli hit lat 90.

Furby został zaprojektowany w połowie lat 90. Szybko stał się fenomenem na globalnym rynku zabawek. W ciągu pierwszych dwóch lat po swojej premierze sprzedano ponad 15 milionów sztuk tej gadającej maskotki. Te interaktywne stworki, mogły komunikować się w wymyślonym języku, a z czasem "uczyć się" słów w języku swojego właściciela. Ja sama z nostalgią przypominam swojego Furby'ego. Zabierałam go do przedszkola i bawiłam się z nim w chowanego. Ta zabawka to był prawdziwy hit! 

Rok temu na rynek wprowadzono nową, ulepszoną wersję Furby'ego. Jego wygląd i funkcje zostały nieco ulepszone. Nowy Furby oferuje ponad 600 fraz, piosenek oraz dowcipów! Dodatkowo reaguje na głos i dotyk, a także potrafi tańczyć i reagować na muzykę. Nowy Furby jest jeszcze bardziej interaktywny i dostosowany do potrzeb współczesnych dzieci.

Furby na Dzień Dziecka w Carrefourze!

Carrefour, z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka, wprowadził szeroką gamę promocji na zabawki. 14 maja oprócz lalek i samochodzików znajdziemy nową wersję Furby'ego! Zabawka, będzie dostępna za jedynie 319 zł, czyli aż 80 złotych taniej! Jest to wyjątkowa okazja, by podarować swojemu dziecku zabawkę, którą sami się bawiliśmy.

Dla tych, którzy poszukują tańszej alternatywy, Carrefour oferuje również mniejszego Furbisia za 49,99 zł. Choć jest on mniejszy i posiada mniej funkcji interakcyjnych, nadal może zapewnić mnóstwo radości młodszym dzieciom.

Promocja na Dzień Dziecka w Carrefourze to doskonała okazja, by na nowo ożywić magię Furby'ego! 

Zobacz też:

Nowa dostawa perfum do prania Eden w Biedronce! Do wyboru mamy, aż 4 zapachy

Legendarne klapki Kubota wracają do Biedronki. Odkryj nowe wakacyjne wzory!

Atrakcyjna promocja na syropy SodaStream w Kauflandzie! Czy wiesz, jak ich używać? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dzień Dziecka | Carrefour | promocje | okazje | zabawka