Reklama
Reklama

Biedronka szokuje! Oferuje parawany na plażę w bardzo niskiej cenie. Hitowa okazja na wakacje!

Na początku wakacji wiele osób wyjeżdża nad polskie morze, żeby skorzystać ze słonecznej pogody i odpocząć na plaży od codziennych obowiązków. Przed urlopem warto zaopatrzyć się w parawany, które będą chroniły przed wiatrem i stworzą komfortową strefę. Biedronka oferuje je teraz w bardzo niskiej cenie.

Parawany za grosze w Biedronce! Świetnie sprawdzą się na plaży

Biedronka w nowej gazetce promocyjnej przygotowała szeroką ofertę na wakacje. Klienci mogą się teraz zaopatrzyć w sklepach tej sieci w niezbędne produkty, które przydadzą się podczas spędzania urlopu nad morzem lub w innych miejscach. Największym hitem są parawany w niskich cenach.

Biedronka poinformowała klientów, że parawany plażowe o długości 5 metrów i szerokości 80 cm będą sprzedawane w cenie 34,99 zł za sztukę. Co ważne, w zestawie jest też pokrowiec.

To jednak nie wszystko. W tej samej cenie kupimy jeszcze parasol plażowy, który ochroni nas przed promieniowaniem słonecznym i zagwarantuje trochę cienia na plaży. Parasol ma 160 cm wysokości i zawiera ochronną folię UV.

Naszą uwagę zwróciła też niska cena przy ręcznikach plażowych. Za jeden trzeba zapłacić jedynie 29,99 zł. Ręczniki dostępne są w różnych wzorach i kolorach.

Biedronka. Do kiedy potrwa oferta promocyjna na wakacje?

Oferta promocyjna z parawanami, parasolami i wieloma innymi produktami na wakacje już wystartowała, jej termin jest naprawdę długi. Zakończy się dopiero za prawie dwa tygodnie, dokładnie 6 lipca. Co ważne, artykuły są dostępne tylko w wybranych sklepach sieci Biedronka. Niektóre z nich z pewnością szybko znikną ze sprzedaży ze względu na duże zainteresowanie.

Zobacz też:

Niepowtarzalna okazja na kolekcjonerskie figurki Funko POP! w Netto! Tak tanio dawno nie było!

Nowa dostawa perfum do prania Eden w Biedronce! Do wyboru mamy, aż 4 zapachy

Legendarne klapki Kubota wracają do Biedronki. Odkryj nowe wakacyjne wzory!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Biedronka | wakacje