Reklama
Reklama

Biedronka rozdaje czekoladę i ciastka za darmo. Akcja potrwa tylko jeden dzień

W piątek 5 stycznia miłośnicy słodkości wyjdą z domu i udadzą się do Biedronki. Wszystko za sprawą jednodniowej, sensacyjnej promocji w dyskoncie. Czy jesteście gotowi na słodką niespodziankę, która sprawi, że Wasze podniebienia będą w siódmym niebie? Przygotujcie się, bo to, co dla Was mamy, jest po prostu... pyszne!

Już w najbliższy piątek, 5 stycznia, sieć sklepów Biedronka zamieni się w raj dla miłośników słodkości. W ramach jednodniowej, niebywałej promocji, każdy otrzyma szansę na zgarnięcie czekolad i ciastek Milka za darmo. Brzmi jak słodki sen? Ale to rzeczywistość, która na was czeka!

Czekolady i ciastka Milka 1 + 1 gratis!

Tak, dobrze czytacie! Wszystkie czekolady i ciastka marki Milka w Biedronce będą dostępne w promocji 1 + 1 gratis. Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na rozpoczęcie weekendu? Myślę, że nie!

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy posiadać kartę lub aplikację Moja Biedronka. Co najlepsze, możecie dowolnie mieszać produkty. Wybierzcie swoje ulubione czekolady i ciastka, a rabat naliczony zostanie od tańszego produktu. Warto pamiętać, że największe oszczędności osiągniecie, kupując produkty w tej samej cenie.

Najważniejsze, aby nie przegapić tej wyjątkowej okazji. Promocja będzie trwać tylko przez jeden dzień, 5 stycznia. Zaplanujcie swoje zakupy z góry, aby nie zostać bez swojej porcji słodkości.

Delikatne ograniczenia w Biedronce

Promocja ma jednak pewne ograniczenia. Biedronka nałożyła limit do 6 opakowań na klienta. Oznacza to, że możecie otrzymać maksymalnie 3 opakowania za darmo. To jednak wciąż świetna okazja, aby zapełnić swoje spiżarnie!

To, co Biedronka przygotowała dla swoich klientów, to prawdziwa gratka dla wszystkich łasuchów. Nie przegapcie tej szansy na słodkie zakupy. Czekolady i ciastka Milka 1 + 1 gratis - brzmi jak muzyka dla uszu, prawda? Do zobaczenia w kolejce po swoją porcję szczęścia!

Zobacz też:

Produkty Cif i Domestos za darmo w Biedronce. Można zaoszczędzić kilkanaście złotych!

Czekolady i ciastka Milka za darmo w Biedronce! Tłumy klientów ruszyły do sklepów

Darmowe kapsułki do zmywarki Fairy w Biedronce. Zaoszczędzisz prawie 30 zł!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ciastka | Biedronka | promocje | za darmo | gratis